HAKKIMIZDA

Evergreen Architects sürdürülebilirliğin sanatsız ve mutsuz olamayacağını savunan ve özenle üretilen ürünlerin ulaşılabilirliğini organize eden 2015 yılında Mimar Feyza Kalaycıoğlu tarafından İstanbul’da kurulmuş ortak çalışma alanıdır.

Sürdürülebilirlik kavramını tasarruf ya da popülerlik kaygısından öte organik iletişimlere ev sahipliği yapacak mutlu mekan oluşturma sorumluluğu ile ele alır.

Ekipteki kimseler çok yönlü ve çözüm odaklı olmaları yanısıra mutlaka paylaşıma açık ve sürdürülebilirliğe meraklı olmalıdır. Ekipte yer alan herkes ortak çalışma alanında ihtiyaç duyduğu etkinliği düzenleyebilir ve katkı talep edebilir.

Halihazırda bir arada olan ekip yatırım yapmak istediğiniz alanlar için ya da daha mutlu kullanmak istediğiniz mekanlar için estetik , fonksiyonel ve ekolojik duyarlılıkla sizin için hazırladıkları tasarımlarını uygulatacaktır.

İş ortaklarımız mekansal ihtiyaca yönelik her aşamada talep geliştirip ekibimizdeki tüm profesyonellerden destek alabilir , ekibimize destek sunabilirler. Ayrıca sergilenen ürünlere online satış kanalı ya da ofisimizden ulaşabilirler. Mekansal kurgusu içinse tasarımcısından ya da mimarlarımızdan talep edebilirler.