İade Politikası

İade Politikası

Evergreen Architects’den yaptığınız alışverişten memnun kalmadıysanız, aldığınız sanat eserini size ulaştıktan sonra eserin hiç bir zarar görmemiş olması koşulu ile 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Eser sağlam bir şekilde Evergreen Architects’e ulaştıktan sonra, ödemeniz iade edilecektir.

Eserinizi iade etmek için lütfen İade Formunu doldurarak info@evergreenarchitects.com ‘a gönderiniz. İade ile ilgili kargo ücretinin tamamen müşteriye ait olduğunu özellikle belirtmek isteriz. İade kargonuzu takip numarası ile gönderiyi takip edebileceğiniz kargo şirketlerini tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz. Eser/ler Evergreen Architects’e ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz.

İade Adımları:

  • Kargoya dahil etmek üzere İade formunu doldurarak print ediniz ve imzalayınız.
  • Sanat eserini zarar görmeyecek şekilde geldiği original paketine yerleştiriniz. Paket ile gelen orjinallik belgesini ve faturayı da kargonun içine dahil etmeyi unutmayın.
  • Güvenli bir kargo şirketi ile Evergreen Architects’e gönderin:
  • Evergreen Architects , Cumhuriyet Mahallesi, Teyyareci Fehmi Sk. No:12-14, Bodrum Kat,Osmanbey, Şişli, İstanbul
  • Not: Kargo ücreti müşteriye aittir.

Zarar Görmüş Eserler

Eğer eser size kırık ya da zarar görmüş bir şekilde ulaşmışsa teslimat anında çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı eserin size ulaştığı 2 gün içerisinde bizimle info@evergreenarchitects.com adresinden paylaşın. Göndereceğiniz e-postada Sipariş numaranızı, eserin adını ve sanatçısını, iade için nedeni ve zarar görmüş eseri ve kargo ile geldiği paketin fotoğrafını ve kontak bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Evergreen Architects konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçecektir.